title

Elektryk

Ogłoszenie numer: 3672377, z dnia 2020-10-12

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim.

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Czarków

Opis stanowiska

  • kompletna budowa szaf sterowniczych, montaż urządzeń produkowanych w firmie
  • uruchamianie i walidacja urządzeń
  • diagnostyka i likwidacja uszkodzeń / awarii urządzeń zainstalowanych u klientów

Wymagania

  • podstawowa znajomość urządzeń energoelektronicznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa przemysłowego
  • umiejętność lutowania, posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • osoba odpowiedzialna i rzetelna, lubiąca nowe wyzwania

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • pracę w młodym, przyjaznym i dynamicznym zespole

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem.