title

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Elektryk
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0592
OBOWIĄZKI:
układanie kabli, stawianie złzłączy pod napięcia, praca na terenie województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Czerwionka-Leszczyny

Dodane: 2020-11-20
Firma oferuje: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilizację i poczucie...

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: 2020-11-19
konserwacja urządzeń, usuwanie awarii, naprawa maszynWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: doświadczenie zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne

Dodane: 2020-11-19
Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe: elektryk, elektromonter itp., rok doświadczenia w ww. zawodzie, uprawnienia SEP z zakresu eksploatacji 1 kV lub gotowość do...