title

Elektryk

Ogłoszenie numer: 5157666, z dnia 2021-07-28

Firma LIMBOR Sp. z o.o. z Czeladzi, produkująca elementy z drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Czeladź

Opis stanowiska

  • utrzymanie w pełnej sprawności produkcyjnej oraz prowadzenie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym,
  • prowadzenie bieżących napraw, konserwacji i remontów maszyn,modernizacja urządzeń, lokalizowanie i usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych użytkowanych maszyn,
  • zgłaszanie propozycji innowacji w zakresie stosowanych układów elektrycznych,
  • współudział w doborze i przygotowaniu zakupów nowych maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji maszyn i urządzeń,
  • umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • dodatkowo PREMIA FREKWENCYJNA,
  • ubezpieczenie grupowe na życie.