title

Elektryk

Ogłoszenie numer: 6085701, z dnia 2021-11-25

Radan Sp z.o.o.

Firma Radan Sp.z.o.o działa na rynku Polskim od 1994r. Jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Swoim profesjonalizmem gwarantuje najwyższą jakość realizowanych inwestycji.

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Przygotowanie do Eventów
  • Obsługa Eventów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV
  • Tworzenie dokumentacji elektrycznej,
  • Sumienność i samodyscyplina
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lat

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie