title

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Elektryk
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1224
OBOWIĄZKI:
praca przy wymianie słupów oświetleniowych, praca na terenie Sosnowca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-01-14
1. Eksploatacja i dozór urządzeń i sieci elektroenergetycznych. 2. Usuwanie usterek i awarii. 3. Praca na wysokości. 4. Inne - na polecenie przełożonego....

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Elektryk budowlany

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-01-14
Kompleksowe wykonywanie i remontowanie instalacji elektrycznych, odgromowych i teletechnicznych w obiektach budowlanych np. budynkach mieszkalnych, biurowych i...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2022-01-13
Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska. Wymagania: min. zasadnicze zawodowe, brak przeciwwskazań dp pracy na wysokościach, prawo jazdy kat.B oraz...