title

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Elektryk
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0468
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne ( elektryk, elektronik, elektromonter)

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
prace elektryczne i budowlane, montaż instalacji elektrycznej, praca na terenie Śląska Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-08-16
praca przy wymianie słupów oświetleniowych, praca na terenie Sosnowca Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Elektryk budowlany

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-08-14
Prace elektryczno-instalacyjne, serwis, wypełnianie dokumentacji. Mile widziani obywatele Ukrainy ale z komunikatywną znajomością języka polskiego Wymagania...