title

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Elektryk
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0453
OBOWIĄZKI:
montaż, diagnozowanie i naprawa instalacji, podzespołów oraz urządzeń elektrycznych, praca na terenie całej UE
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku elektryk, elektromechanik, uprawnienia SEP do 1 kV

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Elektryk budowlany

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Prace elektryczno-instalacyjne, serwis, wypełnianie dokumentacji. Mile widziani obywatele Ukrainy ale z komunikatywną znajomością języka polskiego Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: 2022-08-12
Montaż instalacji elektrycznych Wymagania inne: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne ( elektryk, elektronik, elektromonter)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Elektryk pod ziemią

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Dodane: 2022-08-12
elektryk- instalacja, obsługa, konserwacja maszyn i urządzeń górniczych pod ziemią.Praca w systemie 4 brygadowym, możliwość pracy w sobotę i...