title

Elektryk/elektromonter (do przyuczenia)

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Elektryk/elektromonter (do przyuczenia)
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1247
OBOWIĄZKI:

proste prace elektryczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2023-01-30
wykonywanie instalacji elektrycznych Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: mile widziane uprawnienia SEPwymagane doświadczenie zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Studzienice

Dodane: 2023-01-30
wykonywanie instalacji elektrycznych, alarmowych oraz monitoringu Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2023-01-26
Łączenie przedmiotów metalowych (oraz wykonane z innych materiałów) różnymi metodami, do których posiada uprawnienia. Obsługa elektronarzędzi.Praca w...