title

Fakturzystka / Fakturzysta

Grupa Tradepol to zespół spółek o polskim kapitale z ponad 100 letnią tradycją. W skład grupy wchodzą Tradepol Sp. z o.o., GTW Inwest Sp. z o.o. oraz  firma FOB-Decor Sp. z o.o., która obecnie zatrudnia 150 osób. W 2009 roku firma została zakupiona przez Tradepol Sp. z o.o. stając się jednocześnie częścią Tradepol Group.

Jako grupa specjalizujemy się w produkcji zamknięć aluminiowych i dystrybucji opakowań szklanych.  Produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie firmy w Turzy niedaleko Zawiercia, na nowoczesnych liniach produkcyjnych o wysokiej wydajności. Nasze produkty z branży opakowań trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.grupatradepol.eu w zakładce oferta oraz na stronie www.fob-decor.pl

Miejsce pracy: Turza/ koło Zawiercia
Nr ref.: Fakt/ Praca.pl 31-08-2021
Zakres obowiązków:
  • Wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wytycznymi wewnętrznymi,
  • Kontrolowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wystawienia faktur,
  • Dbanie o terminowość wysyłki faktur do Klientów,
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w obsłudze klientów,
  • Inne prace administracyjne w Dziale Sprzedaży i Logistyki,
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność organizacji pracy, terminowość, obowiązkowość,
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i szkoleń dla podnoszenia kwalifikacji,