title

Fizjoterapeuta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Ogłoszenie numer: 7098642, z dnia 2022-06-23

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w zakładzie opiekuńczo-leczniczym (pacjenci przewlekle chorzy),
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów licencjackich w dziedzinie fizjoterapii,
  • otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość,
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność,
  • mile widziana znajomość metody PNF.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w stabilnej firmie. Czas pracy 7 godzin 35 minut.