title

Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:

prowadzenie infywidualnych zabiegów fizjoterapeutycznych, w tym masażu wg obowiazujacych zasad, w ścisłej współpracy z lekarzem, zmierzajacych do poprawienia ogólnej sprawności wychowanków. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Technik fizjoterapii
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: technik fizjoterapii

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Fizjoterapeuta
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach