title

Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Numer: StPr/21/0255
OBOWIĄZKI:
wykonywanie grupowych i indywidualnych zabiegów fizjoterapeutycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej, kontrolowanie efektów procesu rehabilitacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

osoba do 30 r.ż., wykształcenie wyższe minimum licencjat, osoba posiadajaca prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty, mile widziane kursy i szkolenia w zakresie metod fizjoterapeutycznych

Miejsce pracy:

Goczałkowice-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie