title

Florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Florysta
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/22/1348
OBOWIĄZKI:
Układanie wiązanek i kompozycji kwiatowych.Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.Godz. pracy: poniedziału do piatku 8.00-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Chęć do pracy, umiejętnosci florystyczne.

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Florysta

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: 2022-11-30
Układanie wiązanek i kompozycji kwiatowych. Utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Godz. pracy: poniedziału do piatku 8.00-16.00. Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Florysta - sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Dodane: 2022-11-29
Obsługa klienta, przyjmowanie i wykonywanie zamówień, zamawianie i obsługa klienta, przyjmmowanie i przygotowywanie towaru do sprzedaży, prace porządkowe....

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Florysta - sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Dodane: 2022-11-11
Obsługa klienta, przyjmowanie i wykonywanie zamówień, zamawianie i obsługa klienta, przyjmmowanie i przygotowywanie towaru do sprzedaży, prace porządkowe....