title

Frezer

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Frezer
Miejsce pracy: Wyry
Numer: StPr/21/0004
OBOWIĄZKI:
- obsługa frezarki konwencjonalnej- wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną- kontrola jakości wykonanych podzespołów- dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji, przepisów i procedur- współpraca z pozostałymi pracownikami w celu realizacji powierzonych celówInne wymagania:- doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość procesu obróbki mechanicznej- dobra znajomość rysunku technicznego- znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych takich jak: suwmiarka, średnicówka zegarowa- umiejętność odczytywania dokumentacji- precyzja, dokładność i metodyczność w pracyOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-175 Wyry PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi frezarki
Uprawnienia: Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: min. 3 lata na danym lub podobnym stanowisku. Umiejętności: umiejętność obsługi frezarki, umiej. cztyania i znajomość rysunku technicznego.

Miejsce pracy:

Wyry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych