title

Fryzjer zwierząt (groomer)

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0644
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie, trymowanie, czesanie pielęgnacja, kąpiel zwierząt domowych. Przejęcie zwierzaka od właściciela w lokalu, wykonanie zabiegu jak np. strzyżenie, higiena oczu, uszu, łap, kąpiel, suszenie. Na podstawie mas i rodzaju włosa dobranie techniki i kosmetyków. Dezynfekcja i czyszczenie stanowiska pracy, konserwacja narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Przedsiębiorca wymaga ukończonego kursu fryzjera zwiarząt (groomera).

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej