Menu

Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Fryzjer
Miejsce pracy: Lędziny
Numer: StPr/18/2161
OBOWIĄZKI:
fyzjer damsko-męski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, dyplom czeladniczy, samodzielna umiejętność wykonywania zawodu,

Miejsce pracy:

Lędziny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Wykonywanie usług fryzjerskich, obsługa klienta, sprzedaż produktów fryzjerskichWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: podstawowe

Fryzjer

utrzymanie czystości, techniki strzyżenia, techniki koloryzacji, trwała ondulacja, ombre, sombre, flambayage, oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku...

Fryzjer damsko-męski

Strzyżenie, farbowanie i modelowanie wlosów.Wymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: książeczka...