title

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Fryzjer
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/21/0075
OBOWIĄZKI:

strzyżenie damsko-męskie, farbowanie i modelowanie włosów, wykonywanie innych zabiegów fryzjerskich

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

umiejętność wykonywania fryzur damskich i męskich oraz innych zabiegów fryzjerskich

Miejsce pracy:

Ustroń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Fryzjer damsko-męski

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Wykonywanie pracy fryzjera zgodnie z modnymi technikami strzyżeń i koloryzacji (jak powyżej). Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz w miejscu...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Warszowice

Dodane: wczoraj
mycie głów, obcinanie damskie i męskie, modelowanie, farbowanie włosów, dbanie o czystość zakładu. Wymagania inne: osoba poniżej 30 r.ż., wykształcenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Wieprz

Dodane: wczoraj
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak