title

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Fryzjer
Miejsce pracy: Wieprz
Numer: StPr/21/0252
OBOWIĄZKI:
strzyżenie męskie, damskie, koloryzacja, golenie brody
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wymagany certyfikat barbera, słaba znajomość jezyka ukraińskiego i angielskiego w celu obsługi klienta z Ukrainy i Unii Europejskiej

Miejsce pracy:

Wieprz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 8 384 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pracownik fizyczny (drobne prace porządkowe)

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: wczoraj
nieskomplikowane prace porządkowe: grabienie, malowanie Wymagania inne: wiek 18-25 lat, osoba ucząca się; zaradność, umiejętność obsługi podstawowych...

Pracownik serwisu sprzątającego - szpital tymczasowy covid

Lokalizacja: śląskie / Pyrzowice

Dodane: wczoraj
sprzątanie szpitala tymczasowego covid Wymagania inne: chęć do pracy, dyspozycyjność

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
- Odbieranie i wysyłanie listów elektronicznych w języku rosyjskim, angielskim i ukraińskim;- Pisanie pism w języku rosyjskim i ukraińskim;- Sporządzenie tabel,...