title

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Fryzjer
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0537
OBOWIĄZKI:

czynności związane z zawodwem fryzjera, strzyżenie, farbowanie, modelowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie pół roku, umiejętnośc strzyżenia i farbowania

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Fryzjer - stylista

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: wczoraj
Usługi fryzjerskie: włosy, brwi, rzęsy. Praca na dwie zmiany w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz od 11:00 do 19:00. Praca również w soboty w godzinach od 9:00 do...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
fryzjer Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Przyrów

Dodane: wczoraj
Fryzjer Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych