title

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0817
OBOWIĄZKI:
dokonywanie oceny stamnu włosów skóry głowy, pomoc przy doborze technik i metod strzyżenia, pomoc przy farbowaniu włosów, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Orzesze

Dodane: wczoraj
Obsługa klientów (strzyżenie, modelowanie, farbowanie) OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas określony 8 m-cy MIEJSCE WYKONYWANIA...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Fryzjer Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Fryzjer

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
fryzjer damsko-męski. Równoważny system czasu pracy, 2 zmiany (7.00-14.00, 14.00-20.00), sobota 8.00-14.00. OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY. Wymagania...