title

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Fryzjer
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1921
OBOWIĄZKI:

- Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce; koloryzacja i dekoloryzacja włosów - rozjaśnianie, balejaż, ombre; modelowanie; wykonywanie okolicznościowych fryzur. - Praca 4 godziny dziennie na 1/2 etatu w godzinach: 8:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku fryzjera.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach