title

Fryzjer/ka damsko-męski

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/2728
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta - strzyżenie, farbowanie, upinanie fryzur itp.; dbanie o stanowisko pracy oraz o porządek w salonie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku fryzjer; min. rok doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie