title

Full-stack developer [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu aplikacji webowych UI,
  • Masz doświadczenie w HTML5, CSS3, JavaScript oraz projektowaniu stron internetowych,
  • Masz doświadczenie w budowaniu aplikacji i rozwiązań automatyzujących codzienną pracę i procesy,
  • Znasz React lub Angular,
  • Znasz Git.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość podstaw języka Python,
  • Znajomość zapytań SQL,
  • Doświadczenie w pracy w metodologii AGILE,
  • Znajomość podstaw Azure DevOps,
  • Znajomość systemów Windows i Linux/RHEL.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT,
  • Znajomość narzędzi ciągłej integracji CI/CD,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania.
Informacje o Zespole:

Będziesz częścią nowo powstałego squadu odpowiedzialnego za budowanie i automatyzowanie procesów oraz narzędzi związanych z zarządzaniem tożsamością i uprawnieniami dla systemów i baz danych w ramach organizacji. Technologie z którymi będziesz miał styczność to przede wszystkich systemy Linux/RHEL, Windows, Active Directory, Oracle, MSSQL. Squad posiada konkretne cele, które będzie realizował, aby rozbudować obecnie istniejące procesy związane z obszarem Identity and Access Management. W ramach DevOpsu będą do wykonania zarówno zadania związane z implementacją i utrzymywaniem nowych narzędzi i repozytoriów, tworzeniem i utrzymywaniem procesów IAM w oparciu o istniejące polityki i standardy w organizacji, jak również wspieranie organizacji podczas on-boardingu i korzystaniu z nowych procesów i narzędzi. Jest to squad łączący cross-technologiczne zadania developerskie i operacyjne, wykorzystujący zwinne metodyki, pracujący w obszarze security i IAM.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00-16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
70%- Tworzenie nowych rozwiązań
20%- Dokumentacje
10%- Spotkania
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.