title

Fullstack Developer (Java+Angular)

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Miejsce pracy: praca zdalna

Profil Kandydata:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programista Java,
  • Zaawansowana znajomość Java 8,
  • Znajomość: Spring, Hibernate, SQL, Angular 2+, JavaScript, CSS, REST, GIT,
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence, Bamboo),
  • Mile widziana znajomość: CXF, SOAP, Tomcat Server, Kubernetes, obsługa linii komend Linux.
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych,
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami,
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań,
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Szkolenia i treningi,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne,
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową),
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska,
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System