title

Global IT Security Officer [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli
  • Posiadasz certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT (CISSP, CISA, CompTIA, ISO 27000),
  • Certyfikaty produktowe (np. Microsoft, RedHat, Oracle),
  • Doświadczenie w zakresie audytu rozwiązań IT,
  • Wiedzę z zakresu oceny i analizy ryzyka IT.
Dodatkowo zapunktujesz za
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w administracji lub projektowaniu rozwiązań opartych o co najmniej jedną z technologii: Linux, Windows Server, platformy wirtualizacyjne klasy enterprise, bazy danych (Oracle, MS SQL), Middleware,
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa IT oraz chcesz rozwijać się w tym zakresie,
  • Chęć nabycia doświadczenia w dziale bezpieczeństwa dużej instytucji finansowej.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków

50%- Doradztwo techniczne (zarządzania ryzykiem informatycznym
40%- Konsultacje w zakresie bezpieczeństwa
10%- Przeglądy bezpieczeństwa
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.