Główny specjalista (administrator sieci komputerowych) w wydziale informatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/1004
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych głównych i pomocniczych zadań na danym stanowisku, - Praca w roli Administratora Sieci Komputerowych - Administracja siecią informatyczną urzędu- Administracja urządzeniami Miejskiej Sieci Szerokopasmowej- Administracja urządzeniami firewall- Wsparcie użytkowników oraz administratorów w zakresie rozwiązywania problemów sieciowych - Udział w projektach wdrożeniowych- Tworzenie dokumentacji sieci komputerowych- Realizacja zadań administratora na terenie miasta w rozproszonych punktach węzłowych (konieczna mobilność)- Inne obowiązki zgodne z poleceniem przełożonego Informacja o warunkach pracy i płacy na danym stanowisku:- Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony 6 m-cy. Kolejna może zostać zawarta czas określony lub nieokreślony,- Wynagrodzenie pracownika samorządowego składa się z obligatoryjnych elementów: miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego, dodatku za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy (5%-20% - zgodnie z ustawą), dodatkowego wynagrodzenia rocznego (tzw. 13stki zgodnie z ustawą), nagrody jubileuszowej po osiągnięciu; wymaganego ogólnego stażu pracy (od 75%-400% zgodnie z ustawą)ZFŚS oraz KZP (Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa),- Miejscem pracy jest siedziba urzędu lub miejsce wskazane przez pracodawcę- Stanowisko pracy związane jest z pracą przy monitorze komputerowym powyżej 4h dziennie, obsługą urządzeń biurowych, kontaktem z interesantami oraz przemieszczaniem się wewnątrz budynku i poza nim- praca w terenie, praca na wysokości (do 3 metrów) - Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma szansę zostać pełnoprawnym pracownikiem samorządowym w rozumieniu ustawy ( aktualny Dz.U. 2019 poz.1282).Dodatkowo pracownikom oferujemy:- Stabilność zatrudnienia- Regularne godziny pracy, dzięki czemu zachowasz równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (Work Life Balance),- Przyjazne warunki umożliwiające pogodzenie sfery zawodowej z życiem prywatnym- Możliwość rozwoju zawodowego w pionie i poziomie struktury Urzędu Miejskiego- Podnoszenie kompetencji: udział w kursach, szkoleniach branżowych i miękkich, webinariach, konferencjach- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - dofinansowanie do studiów wyższych, podyplomowych- Praca w zróżnicowanym zespole, pod okiem osób z dużym doświadczeniem zawodowym- Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach rozwijających Dąbrowę Górniczą i markę miasta - Lunch bar na terenie Urzędu- Bezpłatny, zadaszony i strzeżony parking dla samochodów, rowerów, skuterów, hulajnóg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne -formalne . - Obywatelstwo polskie, jednak o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282)- Wykształcenie Wyższe Inżynierskie o kierunku lub specjalności: informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka, elektrotechnika lub pokrewne- Doświadczenie zawodowe 4 letni staż pracy- Odbyte szkolenie Cisco Certified Network Associate (CCNA) lub równoważne dokument potwierdzający ukończenie szkolenia lub kursu.- Umiejętność obsługi komputera weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną.WAŻNE - W przypadku spełnienia wymagań niezbędnych nie zapomnij dołączyć scanów dokumentów potwierdzających ich nabycie Wymagania i umiejętności niezbędne weryfikowane podczas rekrutacji- znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej - znajomość zasad funkcjonowania sieci ethernet w tym rozległych sieci światłowodowych- znajomość protokołów komunikacyjnych w sieciach komputerowych- znajomość zasad routingu, a w szczególności podstawowych zasad działania protokołów routingu dynamicznego IS-IS oraz IBGP- umiejętność konstruowania podstawowych reguł ACL- praktyczna umiejętność adresowania sieci IP oraz tworzenia reguł NAT- ogólna znajomość zasad funkcjonowania firewalli typu UTM- podstawowa wiedza z zakresu funkcjonowania sieci wi-fiWymagane dodatkowe.- mile widziana znajomość podstawowych zasad bezpośredniego wsparcia użytkowników sieci- mile widziane doświadczenie na stanowisku administratora sieci komputerowych lub podobnym- Prawo jazdy kat. BWymagane kompetencje miękkie. Komunikatywność, dążenie do rezultatów, wysoka kultura osobista, otwartość na zmiany, elastyczność, odpowiedzialność, rzetelność,sumienność, umiejętność pracy w zespole.Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnychW miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej