title

Grafik komputerowy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2407
OBOWIĄZKI:
- Utworzenie projektów graficznych za pomocą różnego oprogramowania graficznego; przygotowanie materiałów graficznych do odpowiedniej metody druku z uwzględnieniem wymagań drukarni; wykonanie wydruku próbnego (proofa) do akceptacji kolorystycznej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Mile widziane wykształcenie wyższe designerskie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku grafika komputerowego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach