title

Grafik

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Grafik
Miejsce pracy: Pawłowice
Numer: StPr/21/0141
OBOWIĄZKI:
przygotowanie grafiki cyfrowych i drukowanie reklamujących wydarzenia kulturalne, projektowanie folderów i innych materiałów reklamowych, pomoc w innych działaniach marketingowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba do 30 r.ż., wykształcenie średnie, zmysł estetyczny, kreatywność, podstawowa znajomość programów graficznych (głównie Adobe Photoshop)

Miejsce pracy:

Pawłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie