title

Handlowiec

Nasz klient to duża, rodzinna firma prywatna z 40 letnią historią działająca w branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej. Oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów oferowanych pod indywidualne zamówienia. Ich klienci pochodzą z takich gałęzi przemysłu jak kolejnictwo, chemia, hutnictwo, górnictwo, przemysł okrętowy i lotniczy, automatyka, energoelektronika itd.

Handlowiec
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: /2/02/2020
Główne zadania:
  • Wyjść na rynek i pozyskać nowych klientów (firma ma stabilny portfel zamówień i stałych klientów stąd duże doświadczenie w ich obsłudze, ale mniejsze w KAM i aktywnej penetracji rynku).
Wymagania:
  • Mieć doświadczenie w sprzedaży B2B (praca z działami inżynieringu, utrzymania ruchu, biurami projektowymi itp.).
  • Posiadać wiedzę techniczną lub swobodę poruszania się w obszarze techniki.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność analizy rynku i planowania własnej pracy.
  • Umiejętność pracy samodzielnej (bez nadzoru).
  • Być przygotowanym na częste wyjazdy.
  • Zorientowanym na sukces.
  • Mieć prawo jazdy kategorii B.
  • Opcjonalnie – posługiwać się językiem angielskim (dla zainteresowanych istniej możliwość pracy na rynkach zagranicznych).
Firma oferuje:
  • Pracę w organizacji rodzinnej, czyli z dużym zakresem swobody i bez korporacyjnej sprawozdawczości, w dobrej atmosferze., w firmie, która jest liderem na rynku (Oferuje bardzo dobry produkt, szyty na miarę i innowacyjny co sprawia, że prezentowanie rozwiązań technicznych jest przyjemne i sprawia frajdę).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w formule B2B – do wyboru.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do tego, aby odnieść sukces (telefon, komputer, samochód, bazę danych, pomoc w generowaniu leadów, wsparcie coacha sprzedaży itp.)
  • Realną możliwość rozwoju kariery w ramach działu handlowego.
  • Dobre wynagrodzenie.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.