title

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Handlowiec
Miejsce pracy: Rydułtowy
Numer: StPr/21/0396
OBOWIĄZKI:
- wyszukiwanie dostawców i odbiorców towarów w Chinach i w Polsce,- nawiązywanie kontaktów handlowych,- monitorowanie rynków zbytu,- nadzór nad magazynem,- sprzedaż hurtowa i detaliczna towarów,- tworzenie raportów dla zarządu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Rydułtowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim