title

Higienistka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/1858
OBOWIĄZKI:
organizowanie i nadzorowanie na zlecenie lekarza stomatologa akcji profilaktyki fluorowej, wykonywanie zabiegów higieniczno profilaktycznych w jamie ustnejpacjenta, obsługiwanie urządzeń i aparatury stomatologicznej, prowadzenie i wykonywanie ćwiczeń ortodontycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie