title

Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Hydraulik
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/0739
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie/przygotowywanie rur do obróbki ślusarskiej, cięcie, szlifowanie i gwintowanie rur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane min. 2 miesiące doświadczenia w pracy w zawodzie hydraulika lub podobnym, umiejętność obsługi elektronarzędzi typu szlifierka, wiertarka, gwinciarka

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie