title

Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Hydraulik
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/0403
OBOWIĄZKI:
Hydraulik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

praca na wysokości do 3 m, znajomość branży, prawo jazdy kat B mile widziane

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Hydraulik

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: dzisiaj
montaż i instalacja kanalizacji,naprawa instalacji wodociągowych oraz centralnego ogrzewaniaWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Feel Flex

Monter CV - Hydraulik

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2020-04-01
Miejsce pracy: Holandia / Prowincja Zeeland projekt polegający na renowacji ekskluzywnych domków bungalów obowiązkowa znajomość języka obcego (przynajmniej...

Socco Stuttgart GmbH

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2020-03-25
Miejsce pracy: Niemcy   Opis stanowiska: Montaż i serwis instalacji grzewczych, sanitarnych lub wodno-gazowych Wymagania: Ukończona szkoła zawodowa w tym,lub w...