title

Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Hydraulik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1992
OBOWIĄZKI:
Obsługa techniczna w zakresie wod-kan. oraz gazów medycznych w Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku-Białej (ul. Wyzwolenia 18 / ul. Wyspiańskiego 21). Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek bez znaczenia), wymagane doświadczenie w pracy w zawodzie na samodzielnym stanowisku. Konieczne posiadanie: uprawnień EG2 (gazy medyczne), prawa jazdy kat. "B", zdolności manualnych i technicznych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej