title

Informatyk

Ogłoszenie numer: 3921189, z dnia 2020-11-23

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 - letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Informatyk

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Instalacje systemu (Windows i Linux);
  • Bieżący nadzór nad poprawnością działania sprzętu komputerowego i sprzętu peryferyjnego (hardware, software);
  • Opieka informatyczna, bieżące wsparcie dla użytkowników;
  • Nadzór nad prawidłowością działania poczty e-mail, dodawanie nowych użytkowników, nadawanie adresów;
  • Aktualizacja bazy danych posiadanego sprzętu informatycznego;
  • Nadzór i zarządzanie domeną Windows, Exchange.

Wymagania

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie średnie;
  • Znajomość zagadnień sieciowych na poziomie średnio zaawansowanym (konfiguracja sieci, VPN, sieci bezprzewodowych);
  • Zaawansowana znajomość obsługi systemów operacyjnych z rodziny WINDOWS w tym: zarządzanie użytkownikami, uprawnienia, konfiguracja poczty Exchange, konfiguracja weryfikacji dwuetapowej;
  • Znajomość systemów informatycznych do obsługi zagadnień finansowo-księgowych, sekretariatu i kadr.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Kurs języka angielskiego;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole.