title

Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Informatyk
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0054
OBOWIĄZKI:
wsparcie w zakresie obsługi informatycznej, analiza tehniczna sprzętu komputerowego, wsparcie i doradztwo w zakresie zprzedaży sprzętu komputeroweg, wsparcie w zakładaniu instalacji komputerowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wiedza i umiejętnosci w zakresie informatyki

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach