title

Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Informatyk
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/0759
OBOWIĄZKI:

Zakres obowiązków: bezpośrednie wsparcie incydentów i problemów użytkowników końcowych; zarządzanie dostępem oraz uprawnieniami użytkowników w aplikacjach oraz usługach; obsługa procesu reklamacyjnego oraz serwisowego sprzętu IT; instalacja , konfiguracja oraz zarządzaniem sprzętu IT; sprawne rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych, telekomunikacyjnych; wspracie pracowników z firmy z zakresu zagadnień związanych z pracą z systemami komputerowymi w firmie; diagnozowanie i naprawa sprzętu komputerowego; umiejętność pracy z okablowaniem sygnałowym i jego montażem, posługiwanie się miernikiem. Mile widziana podstawowa znajomość serwerowych systemów operacyjnych windows w tym usług Active Directory, DHCP oraz DNS; wirtualizacja Vmware; podstawowa znajomość i zrozumienie protkołów sieciowych i infrastruktury sieciowej; doświadczenie w tworzeniu dokumnetacji technicznej oraz instrukcji użytkowych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: informatyk, elektronik
Uprawnienia: dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwość
Uprawnienia: zdolność analitycznego myślenia
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE
Uprawnienia: wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 780 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku