title

Inkasent poboru opłat

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Żernica
Numer: StPr/21/0873
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: podstawowe; prawo jazdy kat. B - dojazd do pracy możliwy tylko własnym środkiem transportu, praca 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta, z zachowaniem wszelkich przerw kodeksowych, praca w porze nocnej.; dodatkowo do płacy zasadniczej premia zatzw. dyspozycyjność w wysokości 400 zł brutto - premia regulaminowa określona regulaminem wynagradzania; prywatna opieka medyczna, ZFŚS; zakres obowiązków: pobieranie opłat za przejazd autostradą i rozliczenie się z pobranych środków; świadczenie manualnego poboru opłatzgodnie z obowiązującymi zasadami, regulaminami i procedurami; odpowiedzialne i bezpieczne przechowywanie środków pieniężnych oraz dokumentów; utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy; udzielanie informacji użytkownikom autostrady; obsługa klienta; miejsce pracy: punkt Poboru Opłat Żernica
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : prawo jazdy kat. B - dojazd do pracy możliwy tylko własnym środkiem transportu, praca 7 dni w tygodniu, również w niedzielei święta, z zachowaniem wszelkich przerw kodeksowych, praca w porze nocnej. Dodatkowo do płacy zasadniczej premia zatzw. dyspozycyjność w wysokości 400 zł brutto - premia regulaminowa określona regulaminem wynagradzania; prywatnaopieka medyczna, ZFŚS.

Miejsce pracy:

Żernica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach