title

Inspektor jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1069
OBOWIĄZKI:
ocena zgodności wyrobów technicznych, selekcja komponentów, kontrola i korekta wyrobów pod względem defektów, praca na terenie województwa śląskiego zgodnie ze zleceniami, praca na trzy zmiany w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, wynagrodzenie godzinowe brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie 2 miesiące, umiejętność działania według instrukcji i spostrzegawczości

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu