title

Inspektor w wydziale gospodarki nieruchomościami

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0172
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych głównych i pomocniczych zadań na danym stanowisku:- Nabywanie nieruchomości do zasobu gminnego i ich zamiana.- Wykonywanie prawa pierwokupu nieruchomości.- Prowadzenie postepowań odszkodowawczych za nieruchomości przejęte pod drogi.- Komunalizacja mienia.- Obsługa komputera i systemów informatycznych w Urzędzie.- Inne obowiązki zgodne z poleceniem przełożonego.Informacja o warunkach pracy i płacy na danym stanowisku:- Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony 6 m-cy. Kolejna może zostać zawarta czas określony lub nieokreślony- W przypadku możliwości zastosowania art. 22 ustawy o pracownikach samorządowych rodzaj umowy zostanie tożsamy z aktualnie obowiązującym.- Wynagrodzenie pracownika samorządowego składa się z obligatoryjnych elementów: miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego, dodatku za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy (5%-20% - zgodnie z ustawą), dodatkowego wynagrodzenia rocznego (tzw. 13stki zgodnie z ustawą), nagrody jubileuszowej po osiągnięciu wymaganego ogólnego stażu pracy (od 75%-400% zgodnie z ustawą).- ZFŚS oraz KZP (Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa).- Możliwość dołączenia do programu kart sportowych oraz ubezpieczeń grupowych na życie.- Miejscem pracy jest siedziba urzędu bądź inne miejsce wskazane przez pracodawcę.- Stanowisko pracy związane jest z pracą przy monitorze komputerowym pow. 4h dziennie, obsługą urządzeń biurowych, kontaktem z interesantami oraz przemieszczaniem się wewnątrz budynku i poza nim.- Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma szansę zostać pełnoprawnym pracownikiem samorządowym w rozumieniu ustawy o pracownikach samorządowych ( aktualny Dz.U. 2019 poz.1282).Dodatkowo pracownikom oferujemy:- Stabilność zatrudnienia;- Regularne godziny pracy, dzięki czemu zachowasz równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (Work Life Balance);- Przyjazne warunki umożliwiające pogodzenie sfery zawodowej z życiem prywatnym;- Możliwość rozwoju zawodowego w pionie i poziomie struktury Urzędu Miejskiego;- Podnoszenie kompetencji: udział w kursach, szkoleniach branżowych i miękkich;- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - dofinansowanie do studiów wyższych, podyplomowych;- Praca w zróżnicowanym zespole, pod okiem osób z dużym doświadczeniem zawodowym;- Wdrożenie w merytoryczny zakres prac oraz w specyfikę funkcjonowania w strukturach Urzędu;- Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach rozwijających Dąbrowę Górniczą i markę miasta;- Lunch bar na terenie Urzędu;- Bezpłatny, zadaszony i strzeżony parking dla samochodów, rowerów, skuterów, hulajnóg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne - formalne: - Obywatelstwo polskie, jednak o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282).- Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności: gospodarowanie nieruchomościami ( w tym m.in. zarządzanie nieruchomościami, obrót nieruchomościami, szacowanie nieruchomości), administracyjna, ekonomiczna, geodezyjna.- Doświadczenie zawodowe: min. 3 letni staż pracy.- Umiejętność obsługi komputera oraz narzędzi online weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną.Wymagane dodatkowe:- Znajomość przepisów z zakresu: ustawy o gospodarce nieruchomościami, kodeksu cywilnego, kodeksu postępowania administracyjnego.WAŻNE - W przypadku spełnienia wymagań niezbędnych nie zapomnij dołączyć scanów dokumentów potwierdzających ich nabycie Wymagane kompetencje miękkie: - Identyfikacja z pracodawcą i miastem Dąbrowa Górnicza, komunikatywność, dążenie do rezultatów, otwartość na zmiany, elastyczność, obiektywizm, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, samodzielność.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej