title

Instalator wod-kan

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Instalator wod-kan
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2268
OBOWIĄZKI:
Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie (RPO)Wykształcenie: zawodowe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie, zakres obowiązków: prace instalacyjne w budynkach, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Solid Security Sp. z o.o.

Instalator systemów alarmowych i CCTV

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-09-24
OPIS STANOWISKA: Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów...

ELMAX-HURT Żywicki Sp.j.

Instalator / Serwisant systemów słaboprądowych SAP, CCTV, SSWIN

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2021-08-28
Montaż systemów słaboprądowych SAP, CCTV, SSWIN; Serwis i konserwacja w/w systemów Wykształcenie elektryczne lub pokrewne; Doświadczenie w montażu w/w...