INSTALATOR/SERWISANT systemów słaboprądowych SAP, CCTV, SSWIN

Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku prowadząc sprzedaż i świadcząc usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią naszej działalności są instalacje i sieci elektryczne, alarmowe i teletechniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Zadania:
  • Montaż systemów słaboprądowych SAP, CCTV, SSWIN;
  • Serwis i konserwacja w/w systemów
Wymagania:
  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w montażu w/w systemów;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Odpowiedzialność;
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych umiejętności, podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależnionego od doświadczenia i umiejętności
  • Benefity