title

Inżynier budowy/ majster

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2493
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie w kierunku budowlanym,Samodzielność i sumienność,Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów,Dobra organizacja pracyUmiejętność zarządzania podległymi pracownikamiZnajomość MS Office
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: Biegła znajomosc programu AutoCad

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach