title

Inżynier Budowy

Ogłoszenie numer: 4294355, z dnia 2021-02-23

Wszelkie informacje na temat Firmy znajdą państwo na stronie www.domafm.pl

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • nadzór prac budowlanych
  • organizowanie oraz koordynowanie budowy
  • tworzenie harmonogramu robót
  • kontrolowanie ekip budowlanych zgodnie z harmonogramem robót
  • nadzorowanie jakości i terminowości
  • udział w odbiorach technicznych
  • współpraca z kierownictwem budowy

Wymagania

  • doświadczenie min 1 rok
  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu ekipy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • obsługa programów z pakietu MS Office, ACAD

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na własnej działalności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • grupowe ubezpieczenie