title

Inżynier Jakości / Technolog

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie (upraszczanie / dostosowywanie) dokumentacji technicznej w CAD na potrzeby protokołów geometrii, map badań NDT, list spoin, map wbudowania materiałów)
  • Sporządzanie formatek protokołów geometrii dla Kontrolerów geometrii
  • Analiza otrzymanych wyników pomiarów geometrii pod kątem zgodności z wymaganiami
  • Prowadzenie i kompletacja dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • dobra znajomość CAD i Excel
  • dobra znajomość rysunku technicznego (spawane konstrukcje mostowe)
  • mile widziana znajomość technologii prefabrykacji konstrukcjach stalowych
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • zdolności analityczne, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach (głównie konstrukcje mostowe)
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym, międzynarodowym zespołem
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową)
  • Pracę w miłej atmosferze na miejscu, w siedzibie firmy
  • 8-godzinny dzień pracy