title

Inżynier Oprogramowania – Integrator

Częstochowa

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko Inżynier Oprogramowania - Specjalista Integrator. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta podzespołów samochodowych i systemów bezpieczeństwa. To właśnie tutaj opracowujemy zaawansowane zabezpieczenia oraz przyszłościowe rozwiązania dla samochodów osobowych i dostawczych.

Twoje zadania:
  • Tworzenie skryptów wspomagających proces automatyzacji, budowania, walidacji oraz testowania oprogramowania;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów);
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych.
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: informatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość dowolnego języka programowania (preferowany C/C++) lub języka skryptowego (Batch/Perl/Python/Java);
  • Umiejętność logicznego myślenia, organizacji i pracy zespołowej;
  • Mile widziana wiedza dotycząca procesu powstawania oprogramowania, znajomość środowiska Jenkins będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Dodatek relokacyjny;
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mobilny serwisant instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2020-10-06
naprawa instalacji hydraulicznych w mieszkaniach i lokalach klientówWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brakUprawnienia: dokładność,...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Opiekun osoby starszej

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka i pielęgnacja osób starszych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-15.00, 12.00-20.00...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Starszy specjalista do spraw finansowych

Lokalizacja: śląskie / Międzyświeć

sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS, podatku dochodow. od osób fizycznych, zasiłki chorobowe, macierzyńskie, itp., przygotowanie RP-7, PIT-11,...