title

Inżynier organizacji i planowania produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/20/0642
OBOWIĄZKI:

przekazywanie brygadzistom zleceń produkcyjnych otrzymanych od kierownika produkcji, sprawdzenie/zorganizowanie dostępności materiałów do produkcji, ustalenie w konsultacji z kierownikiem produkcji kolejności realizacji zleceń, ustalanie składów brygad produkcyjnych, bieżące śledzenie stopnia realizacji zleceń i raportowanie do kierownika produkcji, reagowanie w przypadku stwierdzenia opóźnień ze względu na np. brak materiału, awarię, wydłużony czas realizacji zlecenia, przygotowywanie tygodniowych raportów realizacji planów produkcyjnych w nadzorowanych projektach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier organizacji i planowania produkcji (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

w, Znajomość technologii obróbki metalu, spawania, montażu w stopniu umożliwiającym koordynację procesów wytwórczych, mile widziana ale nie konieczna znajomość systemów SAP, zdolności kierownicze umożliwiające realizację zakresu obowiązków, doświadczenie w sterowaniu/kierowaniu/koordynacji produkcji

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach