title

Inżynier procesu malowania

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0686
OBOWIĄZKI:

Stworzenie koncepcji malowania, działania związane z zarządzaniem zmianą w fazie projektu optymalizacja procesu i szkolenia dla zespołu produkcyjnego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, inżynierskie, doświadczenie w uruchamianiu linii automatycznych do procesu malowania. Znajomość wymagań branży motoryzacyjnej dla powłok lakierniczych. Umiejętność obsługi Catia/NX. Optymalizacja i umiejętność zarządzania zmianą). Znajomość procesu nakładania powłok lakierniczych, antykorozyjnych. Umiejętność analizy problemów jakościowych i technicznych. Umiejętność walidacji produktu i procesu na rynek. Praca w systemie podstawowym lub równoważnym wg indywidualnego grafiku.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach