title

Inżynier Procesu

Ogłoszenie numer: 4492446, z dnia 2021-04-30

 Firma CGR Polska Sp. z o.o.

Dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad bieżącą produkcją (rozwiązywanie problemów produkcyjnych)
  • Szkolenie pracowników produkcyjnych
  • Przygotowanie analizy FMEA
  • Tworzenie raportów procesowo-produkcyjnych (R@R)
  • Wsparcie techniczne dla działu nowych uruchomień
  • Opracowywanie planów akcji i usprawnień procesowych
  • Udział w projektowaniu nowych procesów produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive minimum 2 lata
  • Znajomość procesów w obszarach produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne, połączone z umiejętnością wyciągania wniosków

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia zawodowe
  • Pracę w przyjaznej atmosferze