title

Inżynier Serwisu (aparatura diagnostyczna i medyczna)

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą aparaty, akcesoria oraz kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz poszerzającym się portfolio poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: CE/01/21
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność rozwiązywania zagadnień analitycznych i aplikacyjnych
  • naprawy, instalacje, wdrożenia, przeglądy okresowe
  • prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
Dodatkowymi atutami będą:
  • min. 2 lat doświadczenia w serwisie aparatury diagnostycznej i medycznej
  • preferowane miejsce zamieszkania województwa:
    • Mazowieckie
    • Łódzkie
    • Świętokrzyskie
    • Śląskie
    • Małopolskie
Oferujemy:
  • pracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • kursy i szkolenia w kraju i zagranicą
Szanowni Państwo w związku z wprowadzanymi zmianami w zakresieochrony danych osobowych – nowe rozporządzenie RODO oraz zgodnie zustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.uprzejmie prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danychosobowych w zakresie gromadzenia, przechowywania oraz przesyłaniaPaństwu oferty handlowej drogą elektroniczną lub telefoniczną. Klazula dostępna TUTAJ